PROFILAKTYKA JEST OK !

2021-11-08

PROFILAKTYKA JEST OK

Bezpłatne badania przesiewowe dla dzieci w obrębie jamy brzusznej, pod kątem wczesnego wykrywania zmian nowotworowych i innych nieprawidłowości

PARTNERZY:

Fundacja mAli wspaniali
na rzecz oddziału pediatrycznego w Rybnickim szpitalu

Fundacja ISKIERKA organizacja pozarządowa na rzecz dzieci z chorobą nowotworową z Warszawy

MIASTO RYBNIK

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY nr 3 W RYBNIKU

DATA:
18-20.11.2021 w Przedszkolu nr 20 w Rybniku

CEL: wzrost świadomości w zakresie profilaktyki nowotworowej u dzieci

WAŻNE:

1.Udział w badaniu jest bezpłatny i przeznaczony dla dzieci w wieku 3-17 lat. Badanie przesiewowe USG wykonywane będzie w obrębie jamy brzusznej, przez lekarzy radiologów z WSS nr 3 w Rybniku.

2W celu zgłoszenia na badania profilaktyczne, należy w terminie 09- 12.11.2021 , dokonać rejestracji przez formularz zgłoszeniowy. Link zostanie udostępniony od 09.11.2021 od godz 9.00 na stronach grup przedszkola

3. Potwierdzenie zostanie przesłane w ciągu 24 godzin na wskazany przy rejestracji adres mailowy. W treści maila będzie podana informacja o dacie i godzinie badania – jest to równoznaczne z zakwalifikowaniem dziecka na badania.

4. Następnie należy się zgłosić w wyznaczonym terminie i godzinie wraz z dzieckiem na badanie do Przedszkola nr 20 w Rybniku, ul. Czwartaków 1, gdzie badanie będzie przeprowadzone.

5. Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia zapisów, przed upływem wskazanego terminu zapisów, w sytuacji wyczerpania puli badań.

6. Osoby, które nie zakwalifikują się na wolny termin badania, zostaną poinformowane drogą mailową o wpisaniu na listę rezerwową.

7.Brak zgłoszenia się w terminie badania podanym przez drogę mailową, powoduje utratę możliwości skorzystania z badania w późniejszym terminie.

8. Nie ma możliwości przekazania badania innej osobie niż ta wskazana na zgłoszeniu.

9. Wypis z badania występuje w jednym egzemplarzu, które otrzymuje rodzic/opiekun prawny, wypis nie jest przechowywany w dokumentacji przedszkolnej.