Zebranie dzieci przyjętych na rok szkolny 2021/2022

2021-06-29

Dyrekcja Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 39 w Rybniku informuje, że w dniu 31.08.2021 ( wtorek ) o godzinie 16.00 odbędzie się najważniejsze zebranie w całym roku przedszkolnym DZIECI PRZYJETYCH na rok szkolny 2021/2022.

Bardzo zależy nam na Waszej obecności.

Zebranie odbędzie się na auli, na której możliwe jest zapewnienie bezpiecznej odległości między osobami a następnie rodzice udają się do grup przydzielonych dla swoich pociech- spotkanie z wychowawcą.

Bardzo prosimy o pozostawienie DZIECI W DOMU.

• ze względu na sytuację panującą na świecie termin zebrania może ulec zmianie, prosimy o śledzenie naszej strony internetowej. Wszelkie zmiany będziemy zamieszczać na bieżąco.

27.08.2021 zostaną wywieszone listy na przedszkolu z podziałem na grupy.

Pozdrawiamy ! i życzymy wszystkim udanych wakacji !