POWRÓT DO PRZEDSZKOLA

2020-05-28

Ważna informacja !

 

Informujemy rodziców, którzy zdeklarowali konieczność posłania dziecka do przedszkola, że od poniedziałku 1 czerwca przedszkole wznawia działalność opiekuńczą.

Informujemy również, że nadal będzie prowadzone nauczanie zdalne dla wszystkich dzieci.

Opieka w przedszkolu będzie prowadzona zgodnie z wytycznymi i zaleceniami GIS. Dołożymy wszelkich starań, aby zajęcia odbywały się w warunkach bezpiecznych, w rygorze sanitarnym, jednocześnie przypominam, że sytuacja w Rybniku jest wyjątkowa, jeżeli chodzi o wzrost zakażeń w ostatnim czasie.

 

Rozumiemy, że sytuacja w każdej rodzinie jest odmienna. Są rodzice, którzy mimo swoich obaw są zmuszeni ze względu na sytuację zawodową czy rodzinną przyprowadzić swoje dzieci do przedszkola.

Wierzę, że każdy podejmie decyzje o uczestnictwie swoich dzieci w zajęciach tylko w uzasadnionych przypadkach.Rodzice w dalszym ciągu mogą korzystać z zasiłku opiekuńczego dla dzieci do lat 8.Zobowiązuję wszystkich do zapoznania się „Procedurą bezpieczeństwa na czas epidemii”.

Prosimy także o wypisanie (tylko przez rodziców dzieci, które będą na opiece w przedszkolu) oświadczenia i dostarczenia do Przedszkola w dniu przyprowadzenia dziecka.

Anna Kubera

dyrektor

 

 

  PLIK DO POBRANIA

Oświadczenie rodziców

 

 

Procedura bezpiecznego pobytu w przedszkolu dzieci i pracowników w czasie zagrożenia epidemiologicznego

 

 

 

Miasto Rybnik Rybnik.com.pl Szkoła Przyjazna Rodzinie Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach