2020-05-20

Drodzy Rodzice/Opiekunowie

Mając na uwadze niekorzystną sytuację epidemiologiczną dotyczącą zakażeń SARS-CoV-2 na terenie Rybnika i okolic Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rybniku nie rekomenduje otwarcia żłobków i przedszkoli z dniem 25.05.2020 r.

Biorąc pod uwagę powyższą informację podjęta została decyzję, że przedszkola i żłobki prowadzone przez Miasto Rybnik nie zostaną otwarte do 29 maja.

O kolejnych decyzjach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Dziękujemy za wszelkie wsparcie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Jestem przekonana, że Wasz czas spędzony z dziećmi będzie owocował w przyszłości i wrócimy do normalności w bezpiecznych warunkach zabawy, nauki i pracy.

Pozdrawiam życząc zdrowia

Anna Kubera