INFORMACJA OD DYREKCJI ;)

2020-03-24

Drodzy Rodzice!

W związku z czasowym uniemożliwieniem uczęszczania dzieci do przedszkola, proszę Was o wyrozumiałość i cierpliwość.

Zdajemy sobie sprawę z tego ile trudu wkładacie w wychowanie i edukację swoich dzieci, szczególnie teraz, kiedy wielu z Was łączy swoją pracę zawodową ze wsparciem dzieci w nauce i zabawie. Zapewniam, że bezpieczeństwo Waszych dzieci i ich możliwości psychofizyczne są dla nas priorytetem.

Obecnie pracujemy nad możliwościami, sposobami i formami realizowania treści programowych przez dziecko w domu. Chcemy w możliwy i jak najbardziej przyjazny sposób docierać do Państwa na bieżąco i przekazywać Wam treści zadań, ćwiczeń i zabaw, które pozwolą w ciekawy sposób realizować program i podstawę programową wychowania przedszkolnego. Widzę, że sprawdzają się grupy facebookowe, strona internetowa oraz platforma eprzedszkole. Zachęcam do odebrania z przedsionka przedszkola przygotowanych dla Was Kart pracy. Postaraliśmy, aby było jak najbardziej bezpiecznie umieszczając tam m.in. płyn do dezynfekcji.

Moją formą kontaktu z Państwem będzie właśnie ta platforma, strona internetowa oraz kontakt telefoniczny. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nauczycielami lub bezpośrednio ze mną (691 02 95 52).

Pozdrawiam i życzę zdrowia dla Was i Waszych rodzin

Anna Kubera